Şirket Profili

Şirketimiz 2014 yılında faaliyet göstermeye başlamış olup, trafik işaretleme sektöründeki deneyimi ise 2008 yılından bugüne süregelen bir birikimin eseridir.

Şirketimiz trafik işaretleme ve trafik güvenliği sektöründe yol çizgileri, otopark çizgileri, kolon duvar boyama işleri, trafik güvenliği ürünleri temini ve montajı hususlarında sayısız tecrübe edinmiş ve günün değişen koşullarına ayak uydurarak kendini yenilemeye çaba göstermiştir.

Bu değişim çabasının bir ürünü olarak epoksi uygulamaları da bünyemize katmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Epoksi uygulamalar artık günümüz inşaat sektörünün vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. Epoksi zemin kaplama, epoksi otopark çizgileri ve epoksi fabrika yol çizgileri uygulamalarını  Erm Epoksi bünyesinde yeni bir uzman kadro ile gerçekleştirmekteyiz.

Erm Epoksi olarak fabrika ve sanayi tesislerinde iş güvenliği çizgileri uygulamalarında epoksi boya kullanımını teşvik etmeye çabalıyoruz. Bunun dışında epoksi zemin kaplama uygulamalarını da hassas bir biçimde yapmaktayız.

Bir başka ana faaliyet alanımız ise konut ve alışveriş merkezi otoparklarının trafik yönlendirme uygulamalarıdır. Bu kapsamda otopark çizgisi, yönlendirme okları,kolon duvar boyamaları,  araç park stoperleri ve  hız kesici montajları gibi uygulamalar yapmaktayız.

Yol çizgileri çizilmesi işi firmamızın başlangıç noktası olması sebebiyle ayrı bir anlam taşımaktadır. Yol çizgileri işi yapımında ilgili standart ve yönetmeliklere uygun hareket etmekteyiz. Bunun dışında işin yapımı esnasında işçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına azami düzeyde dikkat edilmek durumundadır. Bu yönüyle şirketimiz sıfır iş kazası parolasıyla yola çıkmış ve bu hassasiyetle hareket etmiştir.

Ülkemizde inşaat şirketleri trafik yönlendirme işlerini , otopark çizgilerini yada yol çizgilerini bu konu hakkında hiçbir deneyimi olmayan ince işler taşeronlarına teslim ederek pratik bir çözüm getirmeye çalışmaktadır. Ancak trafik işaretleme işi bir uzmanlık işidir, bu tip yaklaşımların yakın zamanda bitmesi gerektiğini düşünmekteyiz.

Trafik işaretleme sektörünün günümüzde içinde bulunduğu durum kaliteden uzak, işverenin sadece birim fiyatlar odaklı kararlar verdiği bir hal almıştır. Ancak önümüzdeki yıllarda ülkemizin kalite standartları  gereği bu çalışmaların da hak ettiği seviyelerde ve kalitede yapılacağından şüphemiz yoktur.

Bu duygularla çıktığımız yolda tüm müşterilerimize Erm Epoksi adı ile epoksi uygulamalarda çözüm ortağı olmak arzusundayız.