Trafik Projeleri

Trafik projeleri, tafik düzenini sağlamak ve can kaybını önlemek için yapılacak otopark çizgileri veya fabrika çizgileri gibi uygulamalardan önce uygulama yapılacak alanın bilgisayar ortamında hazırlanması işlemlerinin bütününe verilen isimdir. Bu projelerin ulusal ve uluslararası standartlara göre çizilmesi gerekmektedir. Çizen kişinin bu standartları çok iyi bilmesi, uygulanacak trafik işaretlerine vakıf olması gerekir. Yapılan tüm uygulamalar Karayolları Trafik El Kitabına göre yapılması gerekmektedir. Bunun dışında tüm işlemlerde müşterinin onayı alınmalıdır.

Trafik Projeleri Uygulaması için Neler Yapılır

Hizmetinde yapılan işlemlerin başında, uygulama yapılacak alanın keşfi veya boyutları analiz edilmesi gelmektedir. Çünkü bu analiz sonucunda standartlara bağlı kalarak en kullanışlı ve kompakt çizgi dağılımına karar verilmektedir. Yapılan diğer işlem ise müşterinin isteklerinin dinlenmesi ve yapılacak projeyi bu şekilde ele almaktır. Daha sonrasında kullanılacak boya ve işaret malzemelerinin ne olacağına karar verilmesi gelmektedir. Kullanılacak boya ve işaret malzeme seçimi oldukça önemlidir. Uygulamanın ömrü, uygulamanın canlılığı bu seçime bağlıdır. Firmamız, kurumsal kararımız gereği her işimizde kalite malzeme kullanmaktadır. Yapılan bu analiz ve çalışmalardan sonra uygulama aşamasına gelinir. Tecrübeli ve yetenekli ustalarımız ilgili uygulamayı ustalık ile yaparlar.

Trafik Sirkulasyon Projeleri

Trafik sirkülasyon projeleri, şehir ve şehirlerarası yollarda trafiği etkileyecek herhangi bir uygulama öncesinde trafiğin tıkanmaması adına alternatif yollar bulmaya verilen addır.  Bu projeyi hazırlayan kişi, alternatif yolları tüm yönleri ile incelemelidir. Hazırlamış olduğu projede yol çizgileri, trafik ürünleri işaretleri gibi önemli konulara oldukça dikkat etmelidir. Daha sonrasında bir proje haline getirdikten sonra da gerekli idari birimlere sunmalıdır. Hazırlanan proje insan hayatını doğrudan etkileyeceğinden, liyakatli eller tarafından hazırlanmalı ve sonuçlandırılmalıdır.Trafik sirkülasyon projeleri günlük hayatımızda trafiğin aksamaması için sürekli kullanılan işlemlerden biridir. Bu projeleri şehir içinde herhangi bir yerde görmemiz, karşılaşmamız mümkündür.

Firmamız trafik sirkülasyon projeleri kapsamında uzun yıllar elde etmiş olduğu tecrübe ile birlikte sizlere hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmette daima yüzü gülen müşteri mottosu ile çalışmaktadır. Almış olduğu projenin başından sonuna kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekte ve sizlerin onayına sunmaktadır.

Proje Uygulamalarımız